Nieuws

In Memoriam: Jo Scheijen

Met droefheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons lid Jo Scheijen.

Jo was ruim 75 jaar actief lid van onze harmonie en recent benoemd tot erelid. Hij heeft veel verdiensten voor onze vereniging gehad, als opleider van jonge muzikanten, bestuurslid en vooral als klarinettist. Op het gebied van plichtsbesef was hij voor ons allen een voorbeeld. Wij verliezen met hem een zeer gewaardeerde vriend en een icoon van onze vereniging.

Wij wensen zijn familie veel sterkte toe.

Jo Scheijen


Logo Harmonie St. Caecilia Simpelveld

Contactinformatie

Kanthuisstraat 41
6369 SM Simpelveld
T: 06-4916 0841
E: info@harmoniesimpelveld.nl

Contactformulier

Privacy Policy

 

Verenigingslokaal

Partycentrum Oud Zumpelveld
Irmstraat 23
6369 VL Simpelveld
T: 045-544 14 95
W: www.oud-zumpelveld.nl